Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Piaggio MP3 500 LT Business
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 9XGP79 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.333 |
| Laatste registratie | 2025-10-11 |
| Eerste registratie NL | 2014-10-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 493 cc |
| Vermogen | 29,5 kW |
| Gewicht ledig | 266 kg |
| Gewicht rijklaar | 280 kg |
| Gewicht maximum | 460 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |
| Payload capacity | 180 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149