Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Piaggio MP3 500 LT Sport
Aanvullend
Anti blokkeer systeem, Anti doorslip regeling, Led dagrijverlichting, Windscherm
Meer informatie
Modeljaar: 2021
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | L260RZ |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.488 |
| Laatste registratie | 2024-08-29 |
| Eerste registratie NL | 2021-07-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 493 cc |
| Vermogen | 32,5 kW |
| Gewicht ledig | 175 kg |
| Gewicht rijklaar | 275 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349