Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
MV Agusta Dragster 800 RR
Meer informatie
Modeljaar: 2018
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 79MXRD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.788 |
| Laatste registratie | 2026-03-10 |
| Eerste registratie NL | 2025-09-13 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 798 cc |
| Vermogen | 103 kW |
| Gewicht ledig | 192 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Gewicht maximum | 379 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
| Payload capacity | 180 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149