Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
MV Agusta Brutale 910 S
Meer informatie
Laadvermogen: 174 kg
GVW: 370 kg
Topsnelheid: 256 km/u
2 zitplaatsen
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EUR?129 p/m
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
| Kenteken | 22MNFJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.412 |
| Laatste registratie | 2024-06-07 |
| Eerste registratie NL | 2021-07-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 909 cc |
| Vermogen | 101 kW |
| Gewicht ledig | 196 kg |
| Gewicht rijklaar | 205 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
Leerlooier 7G
9502 KG Stadskanaal
Telefoon 1:
0634011754