Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
MV Agusta F3 675
Meer informatie
Modeljaar: 2012
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 97MGHJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.730 |
| Eerste registratie NL | 2015-12-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 675 cc |
| Vermogen | 94,2 kW |
| Gewicht ledig | 179 kg |
| Gewicht rijklaar | 190 kg |
| Gewicht maximum | 370 kg |
| Geluid stationair | 106 dB |
| Payload capacity | 180 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149