Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi Magni Sfida 1000
Meer informatie
Modeljaar: 1989
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
| Kenteken | MGZX49 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 3.554 |
| Laatste registratie | 2015-07-03 |
| Eerste registratie NL | 2002-08-06 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 946 cc |
| Vermogen | 45 kW |
| Gewicht ledig | 210 kg |
| Gewicht rijklaar | 217 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111