Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi California Jackal
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MDPR89 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.405 |
| Laatste registratie | 2026-04-01 |
| Eerste registratie NL | 2000-12-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.064 cc |
| Vermogen | 54 kW |
| Gewicht ledig | 269 kg |
| Gewicht rijklaar | 276 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |