GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
KTM 990 Duke
Aanvullend
ABS, Arrow Sportdemper, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Inruil Mogelijk, Korte Kentekenplaat Houder, Led Verlichting, Motor is als nieuw!!, Origineel N.L. Motor, Originele Uitlaat Bijgeleverd!, Quickshifter, Rijmodi Instelbaar, Scherp Geprijsd !!!, Tech Pack, TFT Dashboard, Traction Control, Van Eerste Eigenaar
Meer informatie
Modeljaar: 2025
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 57MXGF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.876 |
| Laatste registratie | 2026-04-01 |
| Eerste registratie NL | 2025-02-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 947 cc |
| Vermogen | 90 kW |
| Gewicht ledig | 183 kg |
| Gewicht rijklaar | 190 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |