GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
KTM 1090 Adventure
Aanvullend
ABS, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Handkappen, Inruil Mogelijk, Lage Kmst!!!, Led Verlichting, Onderhoudsboekje Aanwezig, Origineel N.L. Motor, Rijmodi Instelbaar, Traction Control, Valbeugels, Van Eerste Eigenaar, Verhoogd Windscherm, Zeer Mooie Nette Motor
Meer informatie
Modeljaar: 2018
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 48MKXN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.941 |
| Laatste registratie | 2026-05-02 |
| Eerste registratie NL | 2019-07-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.050 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 228 kg |
| Gewicht rijklaar | 235 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |