GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Kawasaki Z900SE
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen, Performance Pack, sportuitlaat, telefoonintegratie
Meer informatie
Modeljaar: 1983
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs
Motor: 4-takt
| Kenteken | 26MTHD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.518 |
| Laatste registratie | 2025-05-28 |
| Eerste registratie NL | 2023-08-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 948 cc |
| Vermogen | 92,2 kW |
| Gewicht ledig | 206 kg |
| Gewicht rijklaar | 213 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |
| Torque | 99 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |