GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Indian Sport Scout 1250
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), Cruise control, LED koplampen, Tractie Controle Systeem (TCS)
Meer informatie
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Gratis afleverbeurt (zonder meerprijs)
| Kenteken | 23MXZV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.498 |
| Laatste registratie | 2026-05-07 |
| Eerste registratie NL | 2025-07-12 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.250 cc |
| Vermogen | 79 kW |
| Gewicht ledig | 241 kg |
| Gewicht rijklaar | 248 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |