Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Bonneville Bobber Black
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), LED achterlichten, Startblokkering, Tractie Controle Systeem (TCS)
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Gratis afleverbeurt (zonder meerprijs)
| Kenteken | 54MNGK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.954 |
| Laatste registratie | 2026-02-14 |
| Eerste registratie NL | 2020-08-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.200 cc |
| Vermogen | 56,6 kW |
| Gewicht ledig | 236 kg |
| Gewicht rijklaar | 242 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |