GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Indian Chopper 61 Scout Sixty
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Meer informatie
Laadvermogen: 204 kg
GVW: 449 kg
2 zitplaatsen
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Gratis afleverbeurt (zonder meerprijs)
| Kenteken | 78MBB4 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.896 |
| Laatste registratie | 2026-03-28 |
| Eerste registratie NL | 2026-03-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.000 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 245 kg |
| Gewicht rijklaar | 252 kg |
| Gewicht maximum | 449 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Payload capacity | 197 kg |