GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Indian Chopper 69 Scout Bobber
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Bassani 2-1 uitlaat, Duo seat, Koplamp kuip (afneembaar), Lederen zijtas, RDW-leges
Meer informatie
Modeljaar: 2020
Bekleding: Stof
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Basiskleur: grijs / groen
Motor: 4-takt
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.133 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 243 kg |
| Torque | 97 Nm |
| Fuel tank capacity | 13 liter |