Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XVS1300A Midnight Star
Aanvullend
Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Meer informatie
Modeljaar: 2009
Laadvermogen: 224 kg
GVW: 513 kg
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Motor: 4-takt
| Kenteken | 67MDGF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.781 |
| Laatste registratie | 2023-08-16 |
| Eerste registratie NL | 2013-04-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.304 cc |
| Vermogen | 53,5 kW |
| Gewicht ledig | 289 kg |
| Gewicht rijklaar | 303 kg |
| Gewicht maximum | 513 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 103 Nm |
| Fuel tank capacity | 15 liter |
| Payload capacity | 210 kg |
Staalsteden 6 J
7547 TA Enschede
Telefoon 1:
06-46905309