Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Sportster Iron XL883N
Aanvullend
Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Meer informatie
Modeljaar: 2010
Bekleding: Stof
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Motor: 4-takt
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 883 cc |
| Vermogen | 39 kW |
| Gewicht ledig | 247 kg |
| Torque | 68 Nm |
| Fuel tank capacity | 13 liter |
Staalsteden 6 J
7547 TA Enschede
Telefoon 1:
06-46905309