GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Indian Chief Bobber Dark Horse
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Boordcomputer, Cruise control, Keyless start, LED achterlichten, LED koplampen, Navigatiesysteem
Meer informatie
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Gratis afleverbeurt (zonder meerprijs)
| Kenteken | 44MSHK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.258 |
| Laatste registratie | 2026-05-13 |
| Eerste registratie NL | 2023-04-07 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.890 cc |
| Vermogen | 66,5 kW |
| Gewicht ledig | 308 kg |
| Gewicht rijklaar | 315 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |