GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Honda VFR1200F
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), Bagagerack, Handvatverwarming, Middenbok, Windscherm, Zijkoffers
Meer informatie
Laadvermogen: 211 kg
GVW: 463 kg
Topsnelheid: 250 km/u
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Garantie (zonder meerprijs)
| Kenteken | 13MBKX |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.201 |
| Laatste registratie | 2026-05-01 |
| Eerste registratie NL | 2012-04-06 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.237 cc |
| Vermogen | 127 kW |
| Gewicht ledig | 252 kg |
| Gewicht rijklaar | 267 kg |
| Gewicht maximum | 463 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Payload capacity | 196 kg |