Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda NT700V Deauville
Aanvullend
ABS, Brede Zijkoffers, Cardan Aandrijving, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Handvat verwarming, Inruil Mogelijk, Midden Bok, Onderkuip, Topkoffer, Verstralers
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 97MBPN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.277 |
| Laatste registratie | 2026-03-19 |
| Eerste registratie NL | 2012-06-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 680 cc |
| Vermogen | 48 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 257 kg |
| Gewicht maximum | 454 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Payload capacity | 197 kg |