Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Husqvarna Svartpilen 401
Aanvullend
35KW/A2 Geschikt, ABS, BTW Motor!!, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt, Fly Screen, Inruil Mogelijk, Lage Kmst!!!, Led Verlichting, Motor is als nieuw!!, Origineel N.L. Motor, TFT Dashboard
Meer informatie
Modeljaar: 2025
| Kenteken | 02MVVJ |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 807 |
| Laatste registratie | 2026-03-09 |
| Eerste registratie NL | 2025-04-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 399 cc |
| Vermogen | 33 kW |
| Gewicht ledig | 159 kg |
| Gewicht rijklaar | 166 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |