Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda GL1500 F6C Valkyrie
Meer informatie
Modeljaar: 2000
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MJRB33 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.069 |
| Laatste registratie | 2023-06-01 |
| Eerste registratie NL | 2003-10-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.520 cc |
| Vermogen | 72 kW |
| Gewicht ledig | 330 kg |
| Gewicht rijklaar | 337 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149