Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CBR600RR
Meer informatie
Modeljaar: 2003
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MZPN47 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.485 |
| Laatste registratie | 2026-05-22 |
| Eerste registratie NL | 2011-04-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Vermogen | 86 kW |
| Gewicht ledig | 190 kg |
| Gewicht rijklaar | 197 kg |
| Gewicht maximum | 378 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Payload capacity | 181 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061