Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda ST1300 Pan European
Aanvullend
ABS/TCS, Dual Brake System, Electrisch bedienb windsch, Gear indicator, Handvatverwarming, Speciaal Zadel, Topkoffer
Meer informatie
Modeljaar: 2009
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 32MKHR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.620 |
| Laatste registratie | 2026-03-21 |
| Eerste registratie NL | 2019-02-07 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.261 cc |
| Vermogen | 93 kW |
| Gewicht ledig | 307 kg |
| Gewicht rijklaar | 330 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107