Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CBF600S
Meer informatie
Modeljaar: 2011
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 03MBBH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.018 |
| Laatste registratie | 2026-05-08 |
| Eerste registratie NL | 2011-08-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 206 kg |
| Gewicht rijklaar | 222 kg |
| Gewicht maximum | 417 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Payload capacity | 195 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061