Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CBR1100XX Super Blackbird
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MY48HB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.779 |
| Laatste registratie | 2026-05-09 |
| Eerste registratie NL | 1997-06-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.137 cc |
| Vermogen | 121 kW |
| Gewicht rijklaar | 240 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |