Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Street Glide Ultra
Aanvullend
Alarmsysteem, Anti Blokkeer Systeem (ABS), Cruise control, Hellingshoeksensor
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 16MRFF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.610 |
| Laatste registratie | 2026-05-05 |
| Eerste registratie NL | 2022-04-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.688 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 402 kg |
| Gewicht rijklaar | 409 kg |