Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha FJR1300
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), Topkoffer, Zijkoffers
Meer informatie
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EUR?112 p/m (financial lease, 72 maanden)
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
| Kenteken | 90MBSJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.362 |
| Laatste registratie | 2025-04-18 |
| Eerste registratie NL | 2013-03-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.298 cc |
| Vermogen | 105 kW |
| Gewicht ledig | 271 kg |
| Gewicht rijklaar | 291 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |