GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Sportster Forty Eight XL1200X
Aanvullend
Black fork kit, Custom air filter, Dragbar stuur (origineel stuur optie), hellingshoeksensor, Open uitlaat dempers, RDW-leges, Sidemount kenteken, Spring seat (origineel zadel optie), Verlaagd
Meer informatie
Modeljaar: 2010
Laadvermogen: 203 kg
GVW: 454 kg
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Motor: 4-takt
| Kenteken | 75MBJL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.529 |
| Laatste registratie | 2026-04-28 |
| Eerste registratie NL | 2012-03-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.202 cc |
| Vermogen | 49 kW |
| Gewicht ledig | 251 kg |
| Gewicht rijklaar | 260 kg |
| Gewicht maximum | 454 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
| Torque | 96 Nm |
| Fuel tank capacity | 8 liter |
| Payload capacity | 194 kg |