Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Fat Boy FLSTF
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MZDJ96 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.053 |
| Laatste registratie | 2026-04-22 |
| Eerste registratie NL | 2011-04-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.584 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 330 kg |
| Gewicht rijklaar | 344 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |