GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
BMW R 1250 RT
Aanvullend
12 Volt contactdoos, ABS Pro, Active Cruise Control, Adaptieve bochtverlichting, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Bandenspanningcontrole (RDC), Bluetooth, Boordcomputer, Centrale vergrendeling, Comfort pakket, Comforttelefonie met uitgebreide smarthphone connectiviteit, Cruise control, Dagrijverlichting, Diefstalalarmsysteem, Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), Dynamic pakket, Handvatverwarming, Hill hold functie, Hill Start Control, Hoge buddyseat, Hoog windscherm, Keyless Ride, Kofferdragers links & rechts, Koplamp Pro, LED koplampen, MSR Motorsleepmomentregeling, Navigatiesysteem, Rijmodi Pro, Schakelassistent Pro, Stijlvariant Sport, Topkoffer, Topkofferdrager, Verchroomde uitlaatbochten, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Volle kuip, Windscherm, Zijkoffers, Zijkofferset, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 3
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 35MPGR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.829 |
| Laatste registratie | 2025-07-23 |
| Eerste registratie NL | 2021-06-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 272 kg |
| Gewicht rijklaar | 279 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Torque | 143 Nm |
| Fuel tank capacity | 25 liter |