GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1200 GS
Aanvullend
Akrapovic einddemper, Koffer set 3 delig, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Automatic Stability Control (ASC), Bandenspanningcontrole (RDC), Bandenspanningscontrolesysteem, Boordcomputer, Comfort-pakket, Cruise control, Dagrijverlichting, Diefstalalarmsysteem, Dynamic-pakket, Electronic Suspension Adjustment (ESA), Elektrisch variabele schokdemperafstelling, Handkappen, Handvatverwarming, Keyless Ride, Kofferdragers links & rechts, LED-koplamp, LED koplampen, Middenstandaard, Navigatievoorbereiding af fabriek, Rijmodi pro, Touring Pakket, Verchroomde uitlaatbochten, Verwarmbare handvaten, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm, Witte LED-knipperlichten
Meer informatie
Laadvermogen: 225 kg
GVW: 450 kg
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 29MFXR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.828 |
| Laatste registratie | 2015-06-30 |
| Eerste registratie NL | 2015-06-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 225 kg |
| Gewicht rijklaar | 238 kg |
| Gewicht maximum | 450 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Torque | 125 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |
| Payload capacity | 212 kg |