GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1300 GS Adventure
Aanvullend
Adaptief demping systeem, Adaptieve rijhoogte hulp, Anti Blokkeer Systeem, Anti diefstal alarm, Anti doorSlip Regeling, Bandenspanningscontrolesysteem, Connected services, Cruise control, Dynamic pakket, Electrisch verstelbaar windscherm, Elektronisch Stabiliteits Programma, Enduro-Pakket Pro, Handvatverwarming, Hill hold functie, Intelligent Emergency Call (eCall), Keyless start, Kleur rood, Kofferdragers links & rechts, Kruisspaakwielen, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, Matrix led koplampen, Middenstandaard, Motorbeschermbeugel, Navigatievoorbereiding af fabriek, Rijmodi pro, Schakelassistent Pro, Sport Brake, Teleservices, TFT Connectivity Display, Touring pakket, Verchroomde uitlaatbochten, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Fabrieksgarantie tot: 30-07-2028
Garantielabel: BMW Premium Selection
| Kenteken | 75MZDF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 3.954 |
| Laatste registratie | 2026-03-26 |
| Eerste registratie NL | 2025-07-31 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.300 cc |
| Vermogen | 107 kW |
| Gewicht ledig | 262 kg |
| Gewicht rijklaar | 269 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 149 Nm |
| Fuel tank capacity | 19 liter |