GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW K 1600 GT
Aanvullend
12 Volt contactdoos, ABS Pro, Adaptieve bochtverlichting, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Audiosysteem ECE en voorbereiding incl., Bandenspanningcontrole (RDC), Bluetooth voorbereiding, Boordcomputer, Centrale vergrendeling, Comfort pakket, Cruise control, Dagrijverlichting, Diefstalalarmsysteem, Dynamic Traction Control (DTC), Elektr. verwarmde buddy en handvaten, Elektrisch windscherm, Hill Start Control, Keyless Ride, Kofferdragers links & rechts, Koffer set 3 delig, koplampreiniging, LED-mistlampen, Middenstandaard, Radio software, Veiligheidspakket, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Volle kuip, xenon koplampen, Zijkoffers
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 17MGTN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.965 |
| Laatste registratie | 2016-06-18 |
| Eerste registratie NL | 2016-06-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.649 cc |
| Vermogen | 118 kW |
| Gewicht ledig | 306 kg |
| Gewicht rijklaar | 332 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 180 Nm |
| Fuel tank capacity | 27 liter |