GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
BMW F 900 XR
Aanvullend
12 Volt contactdoos, Aandrijflijn zwart, ABS Pro, Active pakket, Adaptieve bochtverlichting, Anti Blokkeer Systeem, Bandenspanningcontrole (RDC), Bluetooth, Comfort pakket, Connectivity, Cruise control, Dagrijverlichting, Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), Dynamic pakket, Dynamic Traction Control (DTC), Elektronisch Stabiliteits Programma, Intelligent Emergency Call (eCall), Keyless Ride, Kleur wit, Kofferdragers links & rechts, Koplamp Pro, LED koplampen, M Endurance ketting, Middenstandaard, Motorspoiler, MSR Motorsleepmomentregeling, Navigatievoorbereiding af fabriek, Rijmodi Pro, Schakelassistent Pro, Stijlvariant Sport, Teleservices, Touring pakket, Verwarmbare handvatten, Windscherm
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Fabrieksgarantie tot: 08-02-2027
Garantielabel: BMW Premium Selection
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 90MVXZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 627 |
| Laatste registratie | 2025-08-09 |
| Eerste registratie NL | 2025-08-09 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 895 cc |
| Vermogen | 77 kW |
| Gewicht ledig | 212 kg |
| Gewicht rijklaar | 219 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 92 Nm |
| Fuel tank capacity | 16 liter |