GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW F 750 GS
Aanvullend
ABS, Actief-pakket, Comfortpakket, Cruise control, Dynamicpakket, Dynamic Traction Control (DTC), Electronic Suspension Adjustment (ESA), Keyless Ride, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), MSR (motorsleepmomentregeling), Quickshifter (schakelassistent), Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Witte LED knipperlichten
Meer informatie
Topsnelheid: 190 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 63MRBN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.594 |
| Laatste registratie | 2025-06-20 |
| Eerste registratie NL | 2022-02-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 853 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 220 kg |
| Gewicht rijklaar | 227 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Torque | 83 Nm |
| Fuel tank capacity | 15 liter |