GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW HP2 Sport
Aanvullend
ABS, HP Schakelassistent (Quickshifter), Voertuig informatie Nederlands, Witte LED knipperlichten
Meer informatie
Laadvermogen: 144 kg
GVW: 330 kg
1 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MTBP20 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.318 |
| Laatste registratie | 2026-02-20 |
| Eerste registratie NL | 2008-04-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 98 kW |
| Gewicht ledig | 186 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Gewicht maximum | 330 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Torque | 115 Nm |
| Fuel tank capacity | 16 liter |
| Payload capacity | 131 kg |