Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Yamaha SCR950
Aanvullend
1 Maand Gratis!! Alriskverz., ABS, Beltdrive, Comfort Zadel, Div.Financiering Mogelijkheden, Fly Screen, Handvat verwarming, Inruil Mogelijk, Mooie Nette Motor, Onderhoudsboekje Aanwezig, Stoere Uitstraling!!, Zij Tassen
Meer informatie
Aandrijfmethode: Riem
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 53MVTK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.338 |
| Laatste registratie | 2025-07-18 |
| Eerste registratie NL | 2024-09-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 942 cc |
| Vermogen | 40 kW |
| Gewicht ledig | 245 kg |
| Gewicht rijklaar | 252 kg |
| Gewicht maximum | 457 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 205 kg |