GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati Monster 900
Aanvullend
Carbon Sportdemper, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Inruil Mogelijk, Korte Kentekenplaat Houder, Onderhoudshistorie Aanwezig, Open Koppelingshuis, Solo Seat Cover, Stoere Naked Bike, Tankpad
Meer informatie
Modeljaar: 1994
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MBJZ57 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.439 |
| Laatste registratie | 2026-03-05 |
| Eerste registratie NL | 2000-08-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 904 cc |
| Vermogen | 55 kW |
| Gewicht ledig | 185 kg |
| Gewicht rijklaar | 192 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |