Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Yamaha MT-07
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem
Meer informatie
Laadvermogen: 180 kg
GVW: 355 kg
Breedte: 75 cm
2 zitplaatsen
Schadevrij
3 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 93MTTB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 869 |
| Laatste registratie | 2024-04-05 |
| Eerste registratie NL | 2024-04-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 689 cc |
| Vermogen | 55 kW |
| Gewicht ledig | 175 kg |
| Gewicht rijklaar | 182 kg |
| Gewicht maximum | 355 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 173 kg |
Mispelhoefstraat 39
5651 GK Eindhoven
Telefoon 1:
0614416522