Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Aprilia RS 660
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Cruise control, Dimlichten automatisch, Koplampen adaptief, LED dagrijverlichting, LED koplampen, ASR
Meer informatie
2 zitplaatsen
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 36MZPD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.546 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 659 cc |
| Vermogen | 73,5 kW |
| Gewicht ledig | 174 kg |
| Gewicht rijklaar | 181 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
Mispelhoefstraat 39
5651 GK Eindhoven
Telefoon 1:
0614416522