GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Triumph Tiger 800
Aanvullend
ABS, Arrow Sportdemper, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Handkappen, Handvat verwarming, Inruil Mogelijk, Koplamp Beschermer, Onderhoudsboekje Aanwezig, Origineel N.L. Motor, Osco kett.smeer.syst., Topkoffer, Van Eerste Eigenaar, Zeer Mooie Nette Motor
Meer informatie
Modeljaar: 2012
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 40MBNK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.318 |
| Laatste registratie | 2026-05-11 |
| Eerste registratie NL | 2012-05-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 800 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 196 kg |
| Gewicht rijklaar | 210 kg |
| Gewicht maximum | 435 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 225 kg |