Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Street Triple 675
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 98MDTF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.079 |
| Laatste registratie | 2025-06-18 |
| Eerste registratie NL | 2014-02-21 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 675 cc |
| Vermogen | 76 kW |
| Gewicht ledig | 190 kg |
| Gewicht rijklaar | 200 kg |