Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
KTM 390 Duke
Meer informatie
Laadvermogen: 192 kg
GVW: 335 kg
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 49MDVH |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 586 |
| Laatste registratie | 2026-03-11 |
| Eerste registratie NL | 2014-03-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 373 cc |
| Vermogen | 32 kW |
| Gewicht ledig | 143 kg |
| Gewicht rijklaar | 150 kg |
| Gewicht maximum | 335 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Payload capacity | 185 kg |