Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Speed Triple 1050
Meer informatie
Modeljaar: 2013
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 76MRNT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 1.033 |
| Laatste registratie | 2025-07-12 |
| Eerste registratie NL | 2024-02-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.050 cc |
| Vermogen | 99,3 kW |
| Gewicht ledig | 199 kg |
| Gewicht rijklaar | 212 kg |
| Gewicht maximum | 407 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 195 kg |