Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki GSX 1300R Hayabusa
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 08MFTV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.668 |
| Laatste registratie | 2026-03-18 |
| Eerste registratie NL | 2015-05-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.299 cc |
| Vermogen | 72 kW |
| Gewicht ledig | 234 kg |
| Gewicht rijklaar | 245 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |