Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki GSF1250 SA Bandit
Meer informatie
Modeljaar: 2010
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MXLH27 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.305 |
| Laatste registratie | 2026-04-09 |
| Eerste registratie NL | 2010-04-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.255 cc |
| Vermogen | 72 kW |
| Gewicht ledig | 232 kg |
| Gewicht rijklaar | 254 kg |
| Gewicht maximum | 475 kg |
| Geluid stationair | 84 dB |
| Payload capacity | 221 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061