Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki GSX 1300 Hayabusa
Meer informatie
Modeljaar: 2015
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 53MVNB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.305 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.340 cc |
| Vermogen | 145 kW |
| Gewicht ledig | 259 kg |
| Gewicht rijklaar | 266 kg |
| Gewicht maximum | 449 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 183 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149