Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Morini Calibro
Meer informatie
2 zitplaatsen
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
2 sleutels
Optioneel afleverpakket: Gratis afleverbeurt (zonder meerprijs)
| Kenteken | 74MZLJ |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 896 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 689 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 177 kg |
| Gewicht rijklaar | 184 kg |
| Gewicht maximum | 355 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Payload capacity | 171 kg |