Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson V-Rod
Aanvullend
Alarmsysteem, Hellingshoeksensor, Metallic lak, Two-tone (metaal) kleur
Meer informatie
Laadvermogen: 184 kg
GVW: 464 kg
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Gratis afleverbeurt (zonder meerprijs)
| Kenteken | 47MDJK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.486 |
| Laatste registratie | 2025-11-22 |
| Eerste registratie NL | 2013-06-07 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.131 cc |
| Vermogen | 89 kW |
| Gewicht ledig | 280 kg |
| Gewicht rijklaar | 295 kg |
| Gewicht maximum | 464 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 169 kg |