Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC
Meer informatie
Modeljaar: 2010
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 84MBVD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 3.252 |
| Laatste registratie | 2026-05-07 |
| Eerste registratie NL | 2012-09-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.584 cc |
| Vermogen | 60 kW |
| Gewicht ledig | 350 kg |
| Gewicht rijklaar | 368 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349